Odborné poradny na stránkách eMiminoNásleduje rubrika odborných poraden, která je jedna z nejrozsáhlejších na tomto webu. Najdeme zde až třicet odborných poraden, ve kterých se můžeme zeptat profesionálů na radu. Součástí této rubriky je tak např. poradna pro otázky neplodnosti a reprodukční medicíny, gynekologická poradna, dentální poradna, laktační poradna, poradna očního lékaře, nutriční poradna pro děti od tří do osmnácti let, poradna dětského psychologa, fyzioterapeutická poradna, právní poradna, realitní poradna, homeopatická poradna a řada dalších. U každé z nich si můžeme přečíst odpovědi na již položené otázky nebo sami položit vlastní dotaz. Na dotazy odpovídají odborníci na danou oblast, kteří mají příslušné vzdělání, takže odpovědi jsou vždy fundované a přesné.

Bazoš.cz je největší český online bazar.

Hodnocení českých porodnic na stránkách eMimino

Velmi zajímavou rubrikou na eMiminu jsou také porodnice. V této části webu mohou maminky psát své zkušenosti s jednotlivými porodnicemi a také doporučení, co si vzít s sebou. Porodnice jsou přehledně seřazeny podle krajů a v každém kraji je výpis všech porodnic s informací kolik procent maminek ji doporučuje a kolik ne. Pokud na vybranou porodnici klikneme, otevře se nám více informací – odkazy na její webové stránky, výpis uživatelek eMimino, které v dané porodnici rodily nebo se rodit chystají, diskusní fóra, týkající se této porodnice a také kompletní výpis všech recenzí od maminek.

Server Jobs.cz nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů.Deníčky na stránkách eMimino

Pokud se na internetovém portálu pro maminky eMimino zaregistrujeme, tak kromě toho, že můžeme přispívat do diskusních fór a chatovat si s ostatními uživatelkami, další výhodou je možnost psát si zde vlastní internetový deníček. Můžeme si zde také číst deníčky ostatních maminek a případě je i komentovat. Veškeré deníčky jsou v této rubrice rozděleny do dvanácti kategorií – Bydlení, Cestování, Nesnažení, O životě, Ostatní, Porod, Prázdná náruč, Rady a tipy, Rodičovství, Snažení, Těhotenství a Tvoření. Když klikneme v hlavním menu na odkaz Deníčky, tak po levé straně uvidíme výpis všech kategorií, uprostřed pak nejnovější zápisy v deníčcích a po pravé straně přehled nových komentářů. Pokud chceme sami přidat vlastní deníček, můžeme tak učinit ale až poté, co napíšeme alespoň dvacet příspěvků v diskusi.

Aukro.cz aukce online je největší online aukční server v ČR.

Fotoalba uživatelů stránek eMimino

Na stránkách eMimino samozřejmě nemohou chybět ani fotky miminek. Ty najdeme pod odkazem Fotoalba v hlavním menu a prohlížet si zde můžeme tisíce a tisíce fotografií, které sem nahrály uživatelky tohoto portálu. Na levé straně této rubriky najdeme seznam kategorií fotoalb (je jich celkem 17 – např. těhotenství, ultrazvuk, miminko, batole, předškolák, kočárky atd.), uprostřed je pak přehled nejnovějších fotoalb a na pravé straně odkazy na nejlépe hodnocená alba, nejkomentovanější alba a výběr z archivu. Pod fotografie i celá fotoalba můžeme psát komentáře a fotoalba lze navíc i hodnotit – hodnocení můžeme udělovat od jednoho (nejhorší) až po pět bodů (nejlepší).

Rubrika Maminky na stránkách eMimino

Předposlední rubrikou na eMiminu jsou maminky. V této části webu můžeme snadno vyhledat maminky, které mají stejně staré děti jako my nebo jsou ve stejném měsíci těhotenství. Dále si zde můžeme vyhledat maminky podle města nebo kraje. Stačí jen zadat předpokládaný termín porodu, resp. měsíc narození, kliknout na vyhledávací tlačítko a zobrazí se nám výpis všech maminek, které odpovídají našemu výběru.

Encyklopedie těhotenství a porodu na stránkách eMimino

Poslední, ale velmi důležitou rubrikou na webu eMimino, je rozsáhlá encyklopedie těhotenství a porodu. Tato encyklopedie obsahuje jedenáct hlavních sekcí: Snažení, Těhotenství od A do Z, Těhotenství týden po týdnu, Homeopatie, Porod, Neplodnost, Kojení, Probiotika, Novorozenecké období, Kojenecké období a Potrat. V každé sekci pak nalezneme spoustu důležitých informací, rad a tipů.

Vyhledávání na webu eMimino

Běžnou součástí moderních internetových portálů je vlastní vyhledávání a tato funkce nechybí ani na stránkách eMimino. Políčko pro vyhledávání najdeme na eMiminu hned dvakrát – jedno je v horní části webu hned nad hlavní nabídkou a druhé je naopak úplně vespodu. Do políčka zapíšeme klíčové slovo, které nás zajímá a klikneme na tlačítko Hledat, případně zmáčkneme klávesu Enter. Vzápětí se nám zobrazí výpis všech článků, které se daného klíčového slova týkají.

eMimino na sociálních sítích

Svůj vlastní profil má portál eMimino i na největší sociální síti. Pokud se nám stránky eMimino libí a zároveň jsme uživateli Facebooku, můžeme si do oblíbených přidat i tuto stránku. eMimino na svém facebookovém profilu sdílí odkazy na různé zajímavé články, videa, fotky a jiné zajímavosti. Další velkou sociální sítí, kde má eMimino svůj profil, je Twitter. I zde nás v případě, že budeme tuto stránku sledovat, čekají odkazy na zajímavé články, fotky nebo videa.

eMimino a konkurenční internetové portály

Internetový portál eMimino patří k těm největším, zaměřeným na maminky a jejich miminka, ale není jediný. Které konkurenční internetové stránky patří k těm nejzajímavějším a nejvyhledávanějším?

-Modrý koník  – velký internetový portál pro současné i budoucí maminky. Najdeme na něm vše, co se týká miminek, těhotenství a porodu. Stejně jako na eMiminu, i zde je součástí webu rozsáhlé diskusní fórum, bohatá fotogalerie, bazar a další zajímavé rubriky. Svoje profily má Modrý koník i na sociálních sítích – jeho stránku můžeme sledovat na Facebooku a na Google+.

-Baby online – další server zaměřený na těhotenství, porod a informace pro maminky. Na rozdíl od předchozích dvou zaujme výrazně povedenějším a modernějším grafickým zpracováním a kromě klasických rubrik jako je Porod, Těhotenství nebo Porodnice a lékaři jde zde i samostatná rubrika Pro děti, ve které najdeme např. různé hry pro děti, omalovánky, pohádky, básničky atd. I Baby online má svou stránku na Facebooku, kterou pravidelně aktualizuje a zveřejňuje na ní odkazy na zajímavé články.

-Miminko.com – další internetové stránky pro maminky se snadno zapamatovatelnou doménou. Na tomto webu najdeme např. diskusní fóra, encyklopedii, těhotenský kalendář  a spoustu zajímavých článků. Na rozdíl od výše zmíněných webů ale tyto stránky nejsou tak obsáhlé a je zde méně informací.

-Mimibazar – poslední stránkou, kterou si představíme, je poměrně hodně známý Mimibazar. V tomto případě se jedná především o inzertní server, který je určený k nákupu a prodeji zboží a to zejména oblečení a obuvi pro miminka a malé děti. Kromě toho zde ale je i nabídka oblečení pro dospělé, drogerie, domácí potřeby atd. a za zmínku rozhodně stojí i velmi pestrá nabídka potravin. Spousta uživatelek tohoto portálu, které např. bydlí blízko německých hranic, zde nabízí k prodeji velké množství potravin z Německa a tak je Mimibazar skvělou příležitostí, jak si nakoupit i kvalitní potraviny (především cukrovinky), které u nás běžně nejsou k dostání. Často se o Mimibazaru v médiích hovořilo také v souvislosti s některými ne zrovna zdařilými recepty. Právě recepty jsou jednou z mnoha rubrik na této stránce, mezi další rubriky patří diskusní fóra, fotogalerie, návody, bydlení, poradna atd.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!